VÝHODY


NENOŠENÉ

Nové, nikým nenošené svatební šaty. Čisté, bez jediné skvrny, zašedlého lemu, zničení nebo potrhaného tylu po nevěstě před vámi. 

VAŠE VELIKOST

Svatební šaty máte ušité ve vaší velikosti, bez nevzhledného šněrování a zapošívání. Nemusíte se ani omezovat na výšku podpatku, protože šaty si můžete nechat zkrátit dle sebe.

BEZ STRESU

Nemusíte se v den vaší svatby o svatební šaty strachovat, že je zničíte a budete muset půjčovně doplácet částku mimo váš rozpočet. Odpadají stres a nervy, které s půjčením souvisí. 

NEBUDE JE MÍT KAŽDÁ

Každý rok přinášíme novou kolekci a starou nenabízíme. Nebudete tak objevovat na sociálních sítích tucty nevěst ve stejných šatech jaké jste měla vy. 

ŠETŘÍTE

Své zakoupené svatební šaty můžete po svatbě prodat a získat zpět část financí z koupě. Tím, že jsou naše šaty opravdu výjimečné, nebudete mít s prodejem problém.

PORADÍME VÁM

Poradíme Vám jak o své svatební šaty pečovat před a po svatbě. A rádi Vám poradíme i s výběrem vhodných svatebních šatů.

VÁŠ ČAS JE DŮLEŽITÝ

Šetříme Váš čas. Nemusíte k nám jezdit několikrát na přezkoušení šatů a následně po svatbě do daného termínu šaty vrátit. Nejste ničím limitována.

DOSTUPNOST SVATEBNÍCH ŠATŮ

Máte jasnou představu jak vaše svatební šaty mají vypadat, nebo jste se při zkoušení do některých zamilovala, ale na Váš termín svatby jsou již v půjčovně rezervované? U nás se Vám to nestane!

ODBORNÉ VYČIŠTĚNÍ A OPRAVENÍ PO SVATBĚ

Nemůžete ve svém okolí sehnat čistírnu? Rádi Vám svatební šaty po svatbě vyčistíme. Poškodily se vám šaty během svatby a rády byste si je nechaly spravit abyste je mohly poslat dál, ale nemáte poblíž šikovnou švadlenku? I to jsme schopní Vám zajistit.