JIŽ BRZY PRO VÁS BUDEME MÍT KOMPLETNÍ NABÍDKU NOVÉ KOLEKCE SVATEBNÍCH ŠATŮ 2020 PRO NEVĚSTY, KTERÉ CHTĚJÍ BÝT VE SVÝCH ŠATECH NEZAPOMENUTELNÉ!


MODEL YASMINA

Anne-Mariee

Prodejní cena: 17. 700,-CZK

Očekáváme ke konci září

vel. 36/38

KOLEKCE 2020

MODEL AVRIL

Anne-Mariee

Prodejní cena: 18.700,- CZK

Očekáváme ke konci září. 

vel. 36/38

KOLEKCE 2020

MODEL LUCIEN

Anne-Mariee

Prodejní cena: 17.000,- CZK

Očekáváme ke konci září. 

vel. 36/38

KOLEKCE 2020

MODEL MARTINA

Anne-Mariee

Prodejní cena: 18.700,- CZK

Očekáváme ke konci září.

vel. 38

KOLEKCE 2020

MODEL PEPPER

KOLEKCE 2020 HAUTE COUTURE

Eva Lendel

Prodejní cena: 30.800,- CZK

vel. 36

Dech beroucí svatební šaty z exkluzivní kolekce haute couture Pure Essence. Šaty jsou ručně vyšívané jedinečným vzorem, který jinde nenajdete (navržený speciálně pro Evu Lendel). Tisíce korálků zdobí vršek šatů, který je jak pavučinka. Svatební šaty mají vlečku a skrytá záda. Upozorňujeme, že z důvodu náročného ušití šatů, trvá dodání 4 měsíce.

OČEKÁVÁME V LISTOPADU

MODEL AMY


KOLEKCE 2020 HAUTE COUTURE

Eva Lendel


Prodejní cena: 32.000,- CZK

Pokud hledáte něco opravdu výjimečného a aktuálního, jsou to tyhle svatební šaty z kolekce Pure Essence haute couture. Zajímavě řešená tylová sukně se objevuje skoro u všech světových návrhářů (Dior, MillaNova apod.) v kolekcích 2020. Vršek šatů je ručně vyšívaný a vzadu je hluboký výstřih. Šaty jsou bez vlečky. Upozorňujeme, že z důvodu náročného ušití šatů, trvá dodání 4 měsíce.

OČEKÁVÁME V LISTOPADU


MODEL IVI


KOLEKCE 2020 HAUTE COUTURE
VEL. 36
Eva Lendel

Prodejní cena: 29.900,- CZK

Nádherné, lehoučké svatební šaty opět z kolekce Pure Essence haute couture. Tento model svatebních šatů, stejně jako všechny modely z haute couture, vyniká originálním řešením a střihem šatů. Šaty jsou ručně vyšívané květinovým vzorem, s mašličkami na ramenou, vlečkou a hlubokým výstřihem na zádech. Pokud chcete působit něžným a zároveň sofistikovaným dojmem, určitě vás model Ivi okouzlí. Upozorňujeme, že z důvodu náročného ušití, trvá dodání šatů 4 měsíce.

OČEKÁVÁME V LISTOPADU

MODEL HARLOW

Eva Lendel

Barva ivory/ivory

Prodejní cena: 26.500,- CZK

Luxusní vyšívané svatební šaty ve stylu lace tattoo s odepínací vlečkou a splývavou sukní z několika vrstev tylu.    U nás jsou k vyzkoušení ve velikosti 36/38.

NOVINKA KOLEKCE 2020

DOSTUPNÉ

MODEL HOPE

Eva Lendel

Barva cappuccino/ivory

Prodejní cena: 21.800,- CZK

Romantické svatební šaty, které se hodí jak na svatbu na zámku nebo boho svatbu. Svatební šaty mají spadené rukávky, 3D krajku a několik vrstev tylové splývavé sukně. Zapínání na zip, s vlečkou. U nás jsou k vyzkoušení ve velikosti 36/38. 

NOVINKA KOLEKCE 2020

DOSTUPNÉ

VÝPRODEJ KOLEKCE 2019

Model Misty

Vel. 36/38

Barva: nebělená bílá

Původní cena: 19. 300,- / nyní 16. 000,-

Bohatá sukně, ozdobná mašle na zádech, zapínání za krk. Moderní a romantický look. SVatební šaty mají vlečku. 

Model Medison

Vel. 38

Barva: ivory

Původní cena: 19. 510,- / nyní 16. 000,-

Jemná splývavá sukně s vlečkou. Rukávky ve stylu lace tattoo. Květinová krajka. Zapínání na knoflíčky. 

Model Prue

Vel. 38/40

Barva: nebělená bílá až ivory

Původní cena: 17. 700,- / nyní 14. 000,-

Bohatá tylová sukně, drží krásný kolový tvar bez nutnosti spodničky. Vršek šatů je ze štrasových kamínků. Dlouhá vlečka. 

KVALITA SVATEBNÍCH ŠATŮ

Každý rok objíždíme několik svatebních Expo v zahraničí a hledáme pro Vás stále nové a nové značky svatebních šatů. Aktuálně u nás najdete svatební šaty od návrhářky Evy Lendel z Los Angeles. A letos pro Vás chystáme několik dalších nových značek, které u nás jinde v salonech nenajdete. Nabízíme Vám šaty pro moderní ženy a dívky, které sledují poslední trendy, nebojí se experimentovat a vystoupit z davu. Šarm, smyslnost a romantika to jsou slova, která  charakterizují naší nabídku svatebních šatů. 

DOPLŇKY

ŠPERKY

Luxusní doplňky do vlasů od anglické značky Ivory and Co. V pozlacené nebo stříbrné verzi s precizním zpracováním do posledního detailu najdete u nás v obchodě. Většinou je již máme sladěné ke konkrétním svatebním šatům z aktuální kolekce. Další nabídku svatebních doplňků do vlasů máme od Athena Bridal Jewellery. 

ZÁVOJ + VÝŠIVKA

Nabízíme jedinečnou službu, kterou v salonech nenajdete. Na vybraný závoj vám vyšijeme Vaše iniciály a datum obřadu v barvě vaší svatby. Svatební závoje jsou v délce 3m od německé značky Bianco Evento.

BOTY

Můžete si u nás navrhnout boty snů. Na výběr máte z několika modelů, materiálů a ozdob. Boty jsou pohodlné a zvládnete v nich protančit celý den a noc. Boty jsou značky Witt.