SIMPLY ROMANTIC


PŘIPRAVUJEME NOVOU KOLEKCI PRO ROK 2022. 

Edelin 


PRODEJNÍ CENA: 23.900,-

U nás k vyzkoušení ve velikosti 36/38

Šaty jsou po objednání šité na míru a lze jejich vzhled přizpůsobit dle Vašich přání. S vlečkou nebo bez.

DOSTUPNÉ


Raine


PRODEJNÍ CENA: 22.500,-

U nás k vyzkoušení ve velikosti 38/40

Šaty jsou po objednání šité na míru a lze jejich vzhled přizpůsobit dle Vašich přání.  Šaty jsou s vlečkou, lze objednat i bez vlečky. 

DOSTUPNÉ

Leslie


PRODEJNÍ CENA: 23.900,-

U nás k vyzkoušení ve velikosti 36/38

Šaty jsou po objednání šité na míru a lze jejich vzhled přizpůsobit dle Vašich přání.  Šaty jsou s vlečkou, lze objednat i bez. 

DOSTUPNÉ

Mariz


PRODEJNÍ CENA: 26. 500,-

U nás k  vyzkoušení ve velikosti 38

Šaty jsou po objednání šité na míru a lze jejich vzhled přizpůsobit dle Vašich přání.  Rukávky jsou součástí šatů a jsou odepínací. S vlečkou, nebo bez ní.

DOSTUPNÉ

Pepper


PRODEJNÍ CENA: 28. 800,- 

U nás k vyzkoušení ve velikosti 36/38

Šaty jsou po objednání šité na míru a lze jejich vzhled přizpůsobit dle Vašich přání. Šaty jsou s vlečkou, lze objednat i bez.  

DOSTUPNÉ


VÝPRODEJ KOLEKCE 2020

Model Lucien

Vel. 36

Barva: ivory

Výprodej: 15.000,- /původní cena 19.900,-

Model Martina

Vel. 38

Barva: nebělená bílá

Výprodej: 12.000,- /původní cena 22.500,-

Model Prue

Vel. 38/40

Barva: nebělená bílá až ivory

Původní cena: 17. 700,- / nyní 9. 000,-

Bohatá tylová sukně, drží krásný kolový tvar bez nutnosti spodničky. Vršek šatů je ze štrasových kamínků. Dlouhá vlečka. 

KVALITA SVATEBNÍCH ŠATŮ

Každý rok objíždíme několik svatebních Expo v zahraničí a hledáme pro Vás stále nové a nové značky svatebních šatů. Aktuálně u nás najdete svatební šaty od návrhářky Evy Lendel z Los Angeles. A letos pro Vás chystáme několik dalších nových značek, které u nás jinde v salonech nenajdete. Nabízíme Vám šaty pro moderní ženy a dívky, které sledují poslední trendy, nebojí se experimentovat a vystoupit z davu. Šarm, smyslnost a romantika, to jsou slova, která  charakterizují naší nabídku svatebních šatů. 

DOPLŇKY

ŠPERKY

Luxusní doplňky do vlasů od anglické značky Ivory and Co. V pozlacené nebo stříbrné verzi s precizním zpracováním do posledního detailu najdete u nás v obchodě. Většinou je již máme sladěné ke konkrétním svatebním šatům z aktuální kolekce. Další nabídku svatebních doplňků do vlasů máme od Athena Bridal Jewellery. 

ZÁVOJ + VÝŠIVKA

Nabízíme jedinečnou službu, kterou v salonech nenajdete. Na vybraný závoj vám vyšijeme Vaše iniciály a datum obřadu v barvě vaší svatby. Svatební závoje jsou v délce 3m od německé značky Bianco Evento.

BOTY

Můžete si u nás navrhnout boty snů. Na výběr máte z několika modelů, materiálů a ozdob. Boty jsou pohodlné a zvládnete v nich protančit celý den a noc. Boty jsou značky Witt.