REZERVACE

Vaši rezervaci potvrdíme do 24 hodin

Milé zákaznice, prosíme Vás, abyste se před návštěvou naší prodejny svatebních šatů Simply White předem objednaly. Rádi bychom Vám poskytli tu nejlepší péči a čas věnovali pouze Vám. Chceme, abyste se u nás cítily příjemně, nadstandardně a výběr svatebních šatů si užily. 

Nyní máte možnost si u nás pro vás a váš doprovod objednat láhev prosecca a k tomu něco na chuť, ať je zkoušení svatebních šatů ještě příjemnější!

Nemáme pevnou otevírací dobu.

Těšíme se na Vás!

Volejte+420 723 471 247

Pište: simplywhitecz@gmail.com


JAK TO U NÁS CHODÍ

  1. Objednáte si termín zkoušení - telefonicky, mailem a nebo kontaktním formulářem. Nemáme pevnou otevírací dobu, snažíme se vždy co nejvíce přizpůsobit časovým možnostem nevěsty a nabídnout jí co nejdelší čas na zkoušení v naší prodejně.
  2. Usadíme pohodlně váš doprovod, nabídneme kávu a můžeme se pustit do zkoušení. V intimním a příjemném prostředí si vyzkoušíte svatební šaty a představíte si, jak byste se v nich cítila na vaší vysněné svatbě.

  3. Můžeme vybrat doplňky do vlasů a sladit obuv do posledního detailu. Vše aby korespondovalo s vaší představou a touhou.

  4. Pokud se do nějakých vyzkoušených svatebních šatů zamilujete a nebudete si moct svatbu bez nich představit, vystavíme vám zálohovou fakturu (50% z celkové částky svatebních šatů) a po zaplacení vám svatební šaty ihned objednáme. Záloha je z důvodu šití šatů na míru nevratná. 

  5. Teď musíte mít prosím chvilku strpení. Ušití vybraných svatebních šatů trvá přibližně od 1,5 do 3 měsíců (u haute couture jsou to z důvodu náročnosti ušití 4 měsíce). Jakmile dorazí k nám do prodejny, kontaktujeme Vás a poprosíme o doplatek svatebních šatů. Od r. 2020 budeme mít některé šaty skladem, odpadne tedy čekací doba a šaty si budete moct hned odnést s sebou. (Vždy se ale prosím o dostupnosti informujte.) 

  6. Jupí! Vaše šaty si můžete převzít osobně nebo Vám je zašleme kurýrní službou. Šaty budou pečlivě uložené a zabalené ve vaku s mašlí a osobním věnováním, ten pocit výjimečnosti si užijete již při rozbalování.