REZERVACE

Vaši rezervaci potvrdíme do 12 hodin

ZKOUŠENÍ JE ZPOPLATNĚNO ČÁSTKOU 300,- 
(není limitováno délkou zkoušení, v případě, že si šaty objednáte, bude vám částka za zkoušení odečtena)

Milé zákaznice, prosíme Vás, abyste se před návštěvou naší prodejny svatebních šatů Simply White předem objednaly. Rádi bychom Vám poskytli tu nejlepší péči a čas věnovali pouze Vám. Chceme, abyste se u nás cítily příjemně, nadstandardně a výběr svatebních šatů si užily. 

Nyní máte možnost si u nás pro vás a váš doprovod objednat láhev prosecca a k tomu něco na chuť, ať je zkoušení svatebních šatů ještě příjemnější!

Nemáme pevnou otevírací dobu. K dispozici jsou i víkendy.

Těšíme se na Vás!

 +420 723 471 247

simplywhitecz@gmail.com


JAK TO U NÁS CHODÍ

  1. Objednáte si termín zkoušení - telefonicky, mailem a nebo kontaktním formulářem. Nemáme pevnou otevírací dobu, snažíme se vždy co nejvíce přizpůsobit časovým možnostem nevěsty a nabídnout jí co nejdelší čas na zkoušení v naší prodejně. Zkoušíme i o víkendech!
  2. Usadíme pohodlně váš doprovod, nabídneme kávu a můžeme se pustit do zkoušení. V intimním a příjemném prostředí si vyzkoušíte svatební šaty a představíte si, jak byste se v nich cítila na vaší vysněné svatbě.

  3. Můžeme vybrat doplňky do vlasů a sladit obuv do posledního detailu. Vše aby korespondovalo s vaší představou a touhou.

  4. Pokud se do nějakých vyzkoušených svatebních šatů zamilujete a nebudete si moct svatbu bez nich představit, vystavíme vám zálohovou fakturu (50% z celkové částky svatebních šatů) a po zaplacení vám svatební šaty ihned objednáme. Záloha je z důvodu šití šatů na míru nevratná. Vybereme vhodnou velikost a přeměříme vaše míry aby šaty dokonale seděly. Případně se domluvíme na menších změnách a úpravách, které si přejete.

  5. Teď musíte mít prosím chvilku strpení. Ušití vybraných svatebních šatů trvá přibližně od 1,5 do 2,5 měsíců (u haute couture jsou to z důvodu náročnosti ušití 3 měsíce). Jakmile dorazí k nám do prodejny, kontaktujeme Vás a poprosíme o doplatek svatebních. Pokud budou potřeba dodatečné úpravy (délka, zúžení šatů atd.) naše švadlenky jsou vám k dispozici. 

  6. Jupí! Vaše šaty si můžete převzít osobně nebo Vám je zašleme kurýrní službou. Šaty budou pečlivě uložené a zabalené ve vaku, ten pocit výjimečnosti si užijete již při rozbalování.