Kdo Vás přivítá

Těší mě, já jsem Kristýna a pokaždé kdy navštívíte salon Simply White se se mnou potkáte. Miluji Řím, pro mě město horoucí lásky a italský street style. Nikdy neodmítnu posezení u kávy s palačinkou. Ráda cestuji a objevuji neobvyklá místa, zároveň si neodpustím nedělní lenošení se skvělou knížkou v ruce a kakaem. Zbožňuji úsměvy na rtech, nadčasovou krásu, španělský jazyk, těžké parfémy a zamilované páry... 

...a svatební šaty, které vonní novotou. Které byly právě ušité pro konkrétní nevěstu a s láskou pro ní zabalené. Každá žena je poklad, diamant, který se třpytí. A naším úkolem je najít pro tento diamant rám - svatební šaty, které podtrhnou jeho luxus a zvýrazní krásu. V prodejně Vám nabízíme intimní prostor pro Vás a váš doprovod a nedílnou pozornost a oddanost při výběru svatebních šatů. 

Za foto děkuji skvělé Marice! (www.marikamachek.cz)

KVALITA SVATEBNÍCH ŠATŮ

Dlouho jsme hledali kvalitního dodavatele svatebních šatů, objeli jsme několik svatebních Expo v zahraničí a zhlédli množství kolekcí svatebních šatů. Nakonec jsme si vybrali mladou začínající značku, která byla založena v roce 2015 v Los Angeles. Eva Lendel navrhuje svatební šaty pro moderní ženy a dívky, které sledují poslední trendy, nebojí se experimentovat a vystoupit z davu. Šarm, smyslnost a romantika to jsou slova charakterizující tuto značku. Eva Lendel ráda kombinuje materiály, hledá nové a zajímavé myšlenky v navrhování svatebních šatů a design šatů dovádí k harmonické dokonalosti. Jejich myšlenka nastavit nové tradice ve svatební módě se zcela shoduje s tou naší a tak vznikla spolupráce, díky které si můžete splnit svůj sen o svatebních šatech.