Ušití svatebních šatů

14.04.2019

Výhody ušití svatebních šatů? Výhod proč si nechat ušít svatební šaty ve vaší konfekční velikosti, je několik. 

Zaprvé, Vám sedí. Nemusíte se bát, že Vám bude někde něco odstávat, nebo padat, popřípadě, že svatební šaty budou nevzhledně zabrané a založené. 

Zadruhé, svatební šaty jsou vaše, odpadají starosti a stres se zničením svatebních šatů, ať už vaší vinou nebo vinou nevěsty před Vámi. Nenastane tedy noční můra v podobě, že den před svatbou nemáte šaty nebo, že budete muset za zničení svatebních šatů doplácet částku s kterou jste nepočítala. 

Zatřetí, nemusíte se při výběru omezovat na modely svatebních šatů, které jsou jen ve vaší velikosti. U nás si vyberete svatební šaty, které se Vám líbí a my vám je necháme ušít. Nemusíte se vzdávat vašeho snu o dokonalých šatech. 

Začtvrté, doba půjčení svatebních šatů. V půjčovnách svatebních šatů jste limitována časem po kdy můžete mít svatební šaty u sebe. Většinou je půjčovní doba 4-5 dní. Nemůžete si tak udělat například fotky o týden později na místě, kterém byste chtěla, popřípadě jestli máte svatbu v zahraničí, musíte si prodloužit výpůjční dobu a opět se vám svatební šaty prodražují. 

Zapáté, cena svatebních šatů. Pokud uvažujete o koupi svatebních šatů a stále váháte jestli se tato investice vyplatí, říkáme ano. Částku, kterou u nás dáte za ušití luxusních svatebních šatů, jinde dáte pouze za půjčení běžných modelů svatebních šatů. Bojíte se, že pak svatební šaty neprodáte? Nemusíte, protože naše modely se velmi dobře prodávají a je o ně zájem. Takové svatební šaty se na trhu velmi špatně shánějí. Pokud se podíváte, nabízejí se velmi zastaralé modely svatebních šatů, které nejsou už několik let trendy. A i kdyby jste je měla prodat za minimální cenu, stále jste níž než cena půjčení svatebních šatů. 

A nakonec zašesté, kolekci každý rok obměňujeme. Budete opravdu výjimečnou nevěstou ve výjimečných šatech. Neztratíte se na sociálních sítích v davu nevěst, protože Vaše šaty každého zaujmou. Nestane se, že budete na sociálních sítích potkávat nevěsty ve stejném či podobném modelu svatebních šatů. Chceme vám nabídnout luxus, který si můžete dovolit.