Recenze svatebních šatů

21.08.2019

Letošní sezona svateb se blíží ke konci a k nám se pomalu dostávají zpětné vazby od spokojených zákaznic. Jsme vděční, že jsme mohli obléknout tolik krásných nevěst a dopřát jim pocit výjimečnosti. Máme samozřejmě  pořád co zlepšovat a hledáme jak ještě líp naše služby a nabídku zkvalitnit. Postupně sem budeme přidávat všechny recenze a fotky spokojených zákaznic, které nám se souhlasem umožnily jejich zveřejnění. Moc moc moc děkujeme!!! Kristýna a spol.


Děkuji Vám za vaši ochotu a taky za gratulace a milý dopis, který byl u šatů, ten moc potěšil! Šaty měly u všech velký úspěch a dokonce i z čistírny, specializované na svatební šaty, mi paní psala, že moc nechválí, ale moje šaty jsou jedny z nejhezčích, co se jim tam kdy dostaly:).

-Lucie TruksováVšichni byli z šatů unešení:).

- Kateřina Bálint


Šaty byly naprosto dokonalé, vydržela jsem v nich až do rána. Myslela jsem, že je po svatbě prodám, ale zatím na to nemám to srdce. Mít šaty od vás byla ta nejlepší věc co jsem mohla udělat. Ještě jednou moc děkuji za možnost mít tak nádherné šaty. 

- Lucie Waldmannová


Děkuji za perfektní servis a snové šaty!

-Kateřina Štrosová


Všichni šaty obdivovali. Byly nádherné. Ale to kouzlo večer, které na denním světle není vidět? Naprosto dokonale se třpytily!

- Lucie Marková


Z šatů byl každý absolutně nadšený. Překvapivě i muži pak druhý den svým přítelkyním/manželkám o nich básnily:). Prý byly jedinečné a žádné takové ještě neviděli. A ještě jednou strašně moc děkuji!

-Lenka Menzl


Ještě jednou moc děkuji za šaty, sedí perfektně, na milimetr přesně. Díky moc za vstřícnost, ať se vám daří a máte jen samé milé klientky:).

-Eva Provazníková