Recenze svatebních šatů

Letošní sezona svateb se blíží ke konci a k nám se pomalu dostávají zpětné vazby od spokojených zákaznic. Jsme vděční, že jsme mohli obléknout tolik krásných nevěst a dopřát jim pocit výjimečnosti. Máme samozřejmě  pořád co zlepšovat a hledáme jak ještě líp naše služby a nabídku zkvalitnit. Postupně sem budeme přidávat všechny recenze a fotky spokojených zákaznic, které nám se souhlasem umožnily jejich zveřejnění. Moc moc moc děkujeme!!! Kristýna a spol.


Děkuji Vám za vaši ochotu a taky za gratulace a milý dopis, který byl u šatů, ten moc potěšil! Šaty měly u všech velký úspěch a dokonce i z čistírny, specializované na svatební šaty, mi paní psala, že moc nechválí, ale moje šaty jsou jedny z nejhezčích, co se jim tam kdy dostaly:).

-Lucie TruksováDěkuji za perfektní servis a snové šaty!

-Kateřina Štrosová


Všichni šaty obdivovali. Byly nádherné. Ale to kouzlo večer, které na denním světle není vidět? Naprosto dokonale se třpytily!

- Lucie Marková


Z šatů byl každý absolutně nadšený. Překvapivě i muži pak druhý den svým přítelkyním/manželkám o nich básnily:). Prý byly jedinečné a žádné takové ještě neviděli. A ještě jednou strašně moc děkuji!

-Lenka Menzl


Ještě jednou moc děkuji za šaty, sedí perfektně, na milimetr přesně. Díky moc za vstřícnost, ať se vám daří a máte jen samé milé klientky:).

-Eva Provazníková