Půjčovna svatebních šatů vs prodejna svatebních šatů

27.12.2018

Trochu Vám tady představím naší historii a vývoj. Věděli jste totiž, že jsme dřív svatební šaty půjčovali? Ano, byli jsme půjčovnou svatebních šatů. Takže se nemusíte bát, že jsme nově vzniklá firma bez historie, zázemí a zkušeností. Začínali jsem jako půjčovna svatebních šatů s názvem Svatební salon Impresion. To bylo přibližně před pěti lety. Za tu dobu jsme však zjistili plno věcí a snažili se stále nabízet lepší služby a zboží a za lepší ceny. Hledali jsme možnosti a dodavatele, jak nabídku ještě vylepšit a co tady nevěstám chybí, alias co by třeba chybělo konkrétně mně, kdybych byla v roli nevěsty. A tak se začínala rodit prodejna svatebních šatů Simply White. 

Hlavní myšlenkou bylo, aby nevěsty měly možnost obléknout ve svůj výjimečný den nenošené a skvěle padnoucí svatební šaty. Aby se ve svůj svatební den nemusely strachovat, že je poničí, neúměrně zašpiní a budou muset doplácet. Nebo, že svatební šaty totálně zničí a zaplatí půjčovně horentní sumu. Také nám vadilo omezení půjčovní doby svatebních šatů a stres jestli nevěsta před námi šaty vrátí v pořádku. No a poslední věcí byl čas. Čas je totiž k nezaplacení a považujeme si ho nejvíce. Proto jsme chtěli našim budoucím nevěstám i trochu toho času ušetřit, protože, žena vždycky ví jak čas nejlépe využít, třeba na trávení s rodinou, na kafíčko s kamarádkami... 

Proto jsme pomalu půjčovnu svatebních šatů Impresion posouvali do pozadí a začali pracovat na prodejně. Zrekonstruovali jsme interiér půjčovny, změnili jsme název a to nejdůležitější, našli dodavatele svatebních šatů. Mohli jsme vybírat šaty z exkluzivnějších materiálů a výšivek, protože šaty nebyly určené pro xté půjčení. Mohli jsme si dovolit ponechat na šatech třpytky, flitry a jiné korálkové aplikace a krajkové výšivky, které se jinak po druhém vyprání seperou, zešednou a ztratí lesk a původní efekt. A všechny naše šaty ve svatební prodejně mají nádherné vlečky! Možná taková třešnička na konec, konečná prodejní cena našich svatebních šatů se rovná v některých půjčovnách svatebních šatů ceně půjčovného. Svatební šaty od nás jsou jen a jen vaše!

Od září půjčovna svatebních šatů Svatební salon Impresion nefunguje. Na její adrese je nově vzniklá prodejna svatebních šatů Simply White, nebojím se napsat s božskými šaty. Takže, pokud se k nám chystáte a stále váháte, přečtěte si naše výhody při zakoupení a koukněte na náš Instagram @simplywhitecz, kde máme spoustu fotek svatebních šatů, které si u nás můžete vyzkoušet. Věříme, že si získají vaše srdce. Těšíme se na Vás! 

S láskou Kristýna