Objednání na zkoušku svatebních šatů

17.02.2019

Pokud se k nám přejete objednat na zkoušení svatebních šatů určitě se musíte dopředu objednat. V prodejně Simply White nejsme bohužel každý den, ale vždy na konkrétní termín zkoušení. Objednat se můžete telefonicky, emailem, pomocí rezervačního formuláře, na Facebooku nebo Instagramu. Snažíme se vždy odpovědět v co nejkratší době a vyjít Vám co nejvíce vstříc. Zkoušení svatebních šatů je u nás možné i o víkendu v sobotu i neděli. 

Od března bude ale víkendové zkoušení zpoplatněno z důvodu, že některé nevěsty se objednají a pak nedorazí aniž by daly vědět.  A bohužel tak nevěsty, které třeba o zkoušení opravdu stojí a chtěly by termín co nejdříve, dostávají pozdější termín. Poplatek bude 300,-, bude placen dopředu na účet. Samozřejmě pokud si u nás svatební šaty vyberete, bude odečten od celkové částky šatů. V případě, že v daný termín nedorazíte a dáte nám vědět, můžeme vybrat jiný termín zkoušení svatebních šatů. Zkoušení svatebních šatů v týdnu zůstává nezpoplatněné. 

A jak moc se dopředu na zkoušení objednat? Přibližně stačí týden dopředu před termínem zkoušení, který by se Vám hodil. Při zkoušení svatebních šatů nejste u nás limitována časem, na zkoušení máte vždy dostatek času, protože v konkrétní den zkoušíme svatební šaty pouze s jednou nevěstou. Chceme abyste si to opravdu Vy a váš doprovod užili, neuspěchali a v klidu si své vysněné svatební šaty vybrala. 

Těším se na Vás!

Kristýna