Nová značka svatebních šatů

22.07.2019

Stále, opravdu pořád, hledáme nové a neokoukané značky ve svatebním průmyslu. Značky jako Rara Avis, Blammo Biamo, Pronovias atd., které u nás najdete v každém svatebním salonu a půjčovně svatebních šatů, u nás tedy nehledejte. Snažíme se Vám nabídnout dodavatele, které mají velmi kvalitní zpracování a kolekci svatebních šatů rozeznatelnou od ostatních výrobců. Proto jsme oslovili značku Eva Lendel, která je aktuálně ve světě velmi žádaná a její známost ve svatebním odvětví roste každým dnem. Osloví široké spektrum nevěst a jejich požadavky, ale zároveň dbá na originalitu a kvalitu materiálů a zpracování. Pokud objevíte u nás tuto značku v jiném svatebním salonu, svatební půjčovně, a nebude mít víc jak 10 modelů, jedná se pouze o překupníka, který nemá se značkou Eva Lendel kontrakt a pouze šaty překupuje z bazarů. I sama značka Eva Lendel se proti tomuto brání a do půjčoven šaty vůbec neprodává. Chce aby se její šaty prodávaly nejenom s vynikající službou a péčí, ale aby si každá nevěsta užila luxus a pocit výjimečnosti při zakoupení. 

V nové kolekci 2020 nenajdete jenom značku Eva Lendel, ale nově i značku..., její název si ještě ponecháme v utajení:). Modely z kolekce již můžete vidět zveřejňované na facebooku, instagramu a webových stránkách Simply White. Šaty od této značky budou cenově vycházet levněji než od Evy Lendel, ale kvalitou a zpracováním se jí vyrovnají. Je to malé návrhářské studio, které oslovuje čím dál více svatebních salonů v zahraničí a pomalu si získává jméno. Svatební šaty z kolekce 2020 jsou ve stylu boho ze splývavých a vzdušných materiálů. Všechny šaty jsou lehoučké a velmi něžné. V nové kolekci najdete i různé barevné varianty svatebních šatů a předpokládáme, že budeme mít některé velikosti skaldem přímo k zakoupení a odnesení s sebou domů. Nemůžeme se dočkat až nám budou v prodejně svatebních šatů Simply White viset a vy si je konečně vyzkoušíte!

No, a nakonec ještě máme poslední novinku. Navázali jsme exkluzivní spolupráci s výrobcem luxusních svatebních bot a jinde v České republice nebudou dostupné! Určitě se máte na co těšit a věříme, že od podzimu si to u nás užijete ještě víc!