Nová kolekce svatebních šatů 2020

18.04.2019

Nová kolekce Evy Lendel 2020 je již na světě! Značka se rozhodla, že během roku vytvoří dvě kolekce a to vždy jaro/léto a podzim/zima. Nová kolekce, která se jmenuje Bohemian Flower bude u nás dostupná v říjnu. Ale, poněvadž je opravdu kouzelná, neodolali jsem a doobjednali dvoje svatební šaty z této nové kolekce, které budeme nabízet v prodejně svatebních šatů Simply White již od června. Jsou to šaty s názvem Hope a Harlow. Pokud milujete svatební šaty značek Pallas Couture a Rue de Seine, určitě si v kolekci 2020 vyberete! Svatební šaty jsou opět do detailu promyšlené a zpracované. Najdete zde jak netradiční výšivky, třpytky a flitrové aplikace, tak 3D krajku, rafinované střihy a sexy výstřihy, ale i nádech boho stylu s paličkovanou krajkou. V nové kolekci svatebních šatů si opět budete moct vybrat mezi bohatými a splývavými sukněmi, svatební šaty s rukávkem nebo bez a nabízí se tu i více rafinovaných variant, jak své svatební šaty během dne obměnit. No a co nesmí v této kolekci chybět, je opět vracející se korzet, který je ve světe aktuálně velmi trendy. 

Model Hope jsme objednali ve velikosti 38 a v barvě cappuccino. Tuhle barvičku jsme u nás ve svatebním salonu Simply White ještě neměli a jsme zvědavé, jak se bude líbit! Samozřejmě jsou potom svatební šaty Hope možné na objednání i v jiném odstínu. Model svatebních šatů Hope je velmi něžný a romantický. Šaty mají spadené rukávky, krajka plynule přechází z korzetu do sukně. Najdete na nich 3D květinovou krajku a šaty se stylově hodí na všechny boho, vintage a rustikální svatby.

Druhý model svatebních šatů, který jsme objednali, se jmenuje Harlow. Šaty Hope bychom přiřadili ke stylu Rue de Seine, kdežto svatební šaty Harlow k Pallas Couture. Sofistikované, elegantní a tak trochu odvážné. S hlubokým výstřihem vpředu i vzadu. Bohatě pošitý vršek korálky a flitry, takže vršek šatů vypadá jak pavučinka na těle. Velmi luxusní zpracování svatebních šatů, které jen tak na někom neuvidíte. Takže pokud se chcete cítit opravdu výjimečně a luxusně, svatební šaty Harlow budou tou pravou volbou. Co je, ale na těchto svatebních šatech nejzajímavější, je oddělávací sukně. Můžete si tedy vybrat, že na obřad budete mít bohatší a nadýchanější sukni a na večerní party jí odděláte a máte lehoučké, splývavé šaty, v kterých můžete protančit celou noc. Model svatebních šatů Harlow jsme k nám do prodejny SImply White objednali opět ve velikosti 38 a v barvě ivory s vlečkou.