Cena nových svatebních šatů

16.02.2019

Proč jsou některé svatební šaty tak drahé a některé naopak? Proč je u nás v Simply White prodejní cena svatebních šatů taková, kde jinde tu samou částku dám pouze za půjčení svatebních šatů? 

Cena svatebních šatů se vždy odvíjí od materiálů, propracování, původem a podmínkami, které kupující s dodavatelem uzavře. Ne vždy platí drahé=kvalitní a levné=šunt. Určitě si materiál, z kterých jsou svatební šaty ušité, pečlivě prohlédněte, koukněte se jak jsou zpracované výšivky, našité aplikace (zdali nejsou lepené nebo přišívané bílou nití), zdali se netlučou krajky a celkově vše odstínově sedí. U půjčených svatebních šatů je to trochu složitější. Musíte počítat s tím, že šaty mohou být zašedlé nebo zažloutlé, lem svatebních šatů se zapranou špínou a krajka lehce "žmolková". Flitry, kamínky a třpytky bohužel u půjčených svatebních šatů moc neočekávejte, jejich údržba je náročná a půjčovnám se nevyplatí. Také se může stát, že u půjčených svatebních šatů bude látka trochu poničená a perforovaná od častého přešívání, zapošívání. Což u svatebních šatů z našeho svatebního obchodu Simply White nehrozí. 

Vraťme se zpátky k ceně. Pro některé z Vás jsou naše svatební šaty za přijatelnou cenu, pro některé jsou svatební šaty příliš drahé. Jak jsem zmínila na začátku, cena je dána dle materiálu, propracovanosti... Svatební šaty Eva Lendel jsou opravdu z luxusních látek a výšivek a i přesto si je můžete pořídit za skvělou cenu. Můžete je po svatbě dále nabídnout a získat třeba zpět část financí. Našli jsme skvělý kompromis mezi kvalitou a cenou, a troufáme si říct a stojíme si za tím, že kvalita svatebních šatů je až nadstandardní. 

Nehledejte u nás klasiku, ale spíše moderní, stylové a velmi nadčasové střihy a zpracování svatebních šatů. Specializujeme se na nevěsty, které postrádají na našem trhu kvalitu, originalitu a cenovou dostupnost svatebních šatů. Bohaté kolové sukně nejsou ošizené o vrstvy materiálů a nahrazeny kruhovou spodnicí, aplikace nejsou lepené, svatební šaty jsou na zip nebo knoflíčky, bez nevzhledného šněrování a s každým detailem si tým švadlenek vždy pohraje do nejvyšší preciznosti.